Global Warner

Lütfen Duyarsız Kalmayın

 

   Yıllar önce insanoğlu hiç bitmeyeceğini düşündüğü kaynakları gelecek nesilleri hiç düşünmeden tüketmeye başlamıştı. Mevsimlerin farklılaşmasıyla vede su kaynaklarının azalmasıyla başlayan belirtiler giderek arttı ve inanılmaz boyutlara geldi.

İnsanoğlu hala işin ciddiyetini anlayamadığından dolayı bu konudaki tüm gönüllü kuruluşlar vede kişiler bu konuya insanoğlunun dikkatini çekmek için vede insanları bu konu hakkında duyarlı hale getirmek için farklı projeler üretmektedirler.

Amaç, gelecek nesil için yaşanılabilir bir dünya bırakmak

 

 

Global Warner Nedir?

Global Warner (Küresel Uyarıcı); hayatın denizlerden başladığı ve denizlerden kurtarılabileceği fikri üzerine oturtulmuş, küresel ısınmaya karşı tüm insanlığı uyaracak ve her bireyi uyarıcı olmaya çağıran bir projedir.
Amacımız, proje kapsamında kullanılacak her mecrayı araç haline getirip, tüm dünyada küresel ısınma karşıtı ortak bir seslenişe öncülük etmektir. Global Warner, tüm dünyada barışın tek sembolü olduğu gibi, küresel ısınmaya karşı duruş için de tek ortak sembol önermektedir…

 

Global Warner tayfası

Emrah Aydoğdu bir müzisyen. Besteci, söz yazarı, aranjör ve prodüktör. Müzik Mahsülleri Ofisi isimli de bir şirketi varmış eskiden. Feridun Düzağaç, Haluk Levent, Tolga Burkay ve Zardan Adam’la ortak çalışmaları var.

Rıza Öz dublaj sanatçısı ve seslendirme yönetmeni. Aynı zamanda yat turizmi rehberi ve kaptanı, sörf ve su kayağı eğitmeni.

Neşet Arıkoğlu ise Bodrum’da yat turizmi ile uğraşıyor. Yıllardır denizlerde kızıyla yelkencilik ve dalgıçlık yapıyor. Üçü de çocukluk arkadaşı ve en büyük ortak noktaları deniz ve dünyaya olan duyarlılıkları.

                  

 

 

Eğer sizde;

Ben üzerinde yaşadığım dünyayı seviyorum. Şu anda dünyada var olan her canlının yaşam hakkına saygı duyuyor, gelecek nesillerin de üzerinde yaşanabilir bir dünyaya sahip olması gerektiğine inanıyorum diyorsanız lütfen   www.globalwarner.org adresindeki daha temiz bir dünya için listesine katılabilir vede Küresel Uyarıcı olabilirsniz. Lütfen duyarsız kalmayın.Tüm mevsimleri yaşayabilmek için ve daha temiz bir Dünya'yı gelecek nesillere aktarmak için harekete geçin.Çünkü felaketler çok yakınımzda tedbir ise bizim ellerimizde.

Hep beraber bu ortak projede yer alabilmek ümidiyle.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !